Prasklé metličky u šlehače

×

Přidávat příspěvky

mohou pouze přihlášení uživatelé.

Stačí se přihlásit nebo registrovat

Prasklé metličky u šlehače

světluška

Tento měsíc mně praskla jedna metlička od poměrně nového šlehače a druhá od odložené staré ETY ještě po mámě. Taková náhoda. Stalo se vám to někdy? Jak jste to řešili? Já jsem si nakonec koupila nový šlehač. Samostatné metličky jsem viděla za 300kč a ještě jsem si nebyla jistá jestli budou kompatibilní se šlehačem.

RE: Prasklé metličky u šlehače

Aleisa

Tak tohle se mně ještě nestalo a měla jsem celkem asi tři různé šlehače, různých značek a používala jsem je docela často. Nyní mám ruční šlehač Bosch a jsem s ním nadmíru spokojena. Nové metličky by se snad daly sehnat v autorizovaném servisním středisku dané značky. Ale je fakt, že když někdy člověk vidí tu cenu, tak si raději koupí nový spotřebič.

RE: Prasklé metličky u šlehače

kvetush

Tak toto se stává maximálně jednou za 10 let :D :D :D. Mě se to tedy také ještě nestalo. Jen si nejsem jistá, zda v Tvém případě nehraje roli nějaká nástraha ( třeba si s tím hrály Tvoje děti) a pak to na Tebe narafičily. Já měla dva šlehače různé značky a metličky mě teda neseděly. Mám kovové metličky, jaké jsi měla ty? Neříkej, že Ti praskly také kovové?

×

Přidávat recepty
mohou pouze přihlášení uživatelé.

Stačí se přihlásit nebo registrovat

TOPlist