Dovolená v Turecku

×

Přidávat příspěvky

mohou pouze přihlášení uživatelé.

Stačí se přihlásit nebo registrovat

Dovolená v Turecku

kvetush

Dvakrát jsme byli s rodinou v Turecku na dovolené. Jednou v Side na Turecké riviéře a po druhé na Egejské riviéře v Kusadashi. Obě dovolené v červnu. V Side nádherné počasí, v Kusadashi chladněji. Za to jsme měli klidné a teplejší moře oproti Side. Příští rok opět plánujeme dovolenou v Turecku. Nechám si poradit kdo má zkušenost s oblastí či konkrétně s hotelem, který je vhodný pro rodiny s dětmi. Hotel by měl být hlavně čistý s kvalitní, chutnou kuchyní a pozvolným přístupem do moře pro děti. Děkuji za jakýkoli názor či tip. blink

RE: Dovolená v Turecku

světluška

Ahoj, něco bych měla smile Hotel Sidera -Okucular, poblíž Alanye, Antalye. Výborná kuchyně. Tolik jídla, že to člověk nemůže stihnou všechno ochutnat. Přístup do moře je na písečných plážích s průzračnou vodou pozvolný.

RE: Dovolená v Turecku

Lucie Klouparová

Teda vy mě lákáte grin, já jsem na to jídlo jak dělaná, manžel se synem by si spíš zase užili moříčko blink. Ale co vím, určitě by se taky nezdráhali ochutnat co by nám připravili. Hodně lidí si Turecko chválí, třeba se tam taky někdy podíváme tongue. Zatím jsem tam nebyla, takže vám bohužel žádné místo doporučit nemohu, ale nechám se inspirovat od ostatních blink.

RE: Dovolená v Turecku

kvetush

Děkuji za tipblink

×

Přidávat recepty
mohou pouze přihlášení uživatelé.

Stačí se přihlásit nebo registrovat

TOPlist