Potahová hmota na dort

×

Přidávat příspěvky

mohou pouze přihlášení uživatelé.

Stačí se přihlásit nebo registrovat

Potahová hmota na dort

světluška

Ahoj, syn bude mít narozeniny. Mám v plánu upéct dort. Můžete poradit, co si mám koupit za potahovku. S marcipánem mně to tak nejde. Používám Formix s příchutí čokolády. Máte někdo jiný typ?

RE: Potahová hmota na dort

Lucie Klouparová

Já jsem používala K2, ale teď jsem v Tescu objevila potahovací hmotu a obarvenou. Krásně se mi rozválela a nelepila se mi na desku - podsypala jsem ji moučkovým cukrem. Jen na celý dort to chce koupit tak dvě, protože i když s jednou jsem dort potáhla - když jsem ji víc rozválela, tak se mi trhala, ale jinak je krásně pružná a dá se i podekorovat dekorační průhledkou. Vypadá to na dortu moc pěkně. Myslím, že je to přímo značka Tesco - najdete ji mezi prášky do pečiva, vanilkovými cukry apod.

RE: Potahová hmota na dort

světluška

Dík za tip. A jak je to s chutí? Vím, že marcipán to není, ta moje čoko se dala. Můžu se zeptat jakou příchuť kupujete? smile

RE: Potahová hmota na dort

Lucie Klouparová

Měla jsem tmavou hmotu - ale přiznám se, že si myslím, že vyloženě příchuť neměla - ale dá se ochutit trestí - na druhou stranu když jsem ji rozvalovala přidala jsem do ní trošku moučkového cukru a pak jsem měla karamelový krém, takže už byl dort ochucený takto blink. Teď jsem dělala šlehačkové dorty s obrázkem z jedlého papíru, takže jsem hmotu nekupovala, i když jsem to měla v plánu, ale bydlím v malé vesnici, kde není k sehnání a do Tesca jsem se bohužel nedostala. Příště plánuji koupit modrou grin. ale teď koukám na itesco a do vyhledávače jsem si zadala potahovací hmota. Vyjede vám několik hmot i s popiskem, třeba tam bude víc informací. Já jsem měla tu černou - přišla mi taková tmavě hnědá.

RE: Potahová hmota na dort

Karel Svoboda

Doporučuji Vám návštěvu našeho eshopu ozdobdort.cz, nebo kamenné prodejny, kde si jistě vyberete http://www.ozdobdort.cz/kontakt. Dobré zkušenosti máme s potahovací hmotou Silikomart - měkká a skvěle chutná. blink

RE: Potahová hmota na dort

kvetush

Já potahuji buď Formixem jako ty, nebo Smartflex Velvet. Mám dobrou zkušenost s těmito potahovkami. A s chutí? Nám chutná i všem komu jsem dort dělala, tak chutnala. Konkrétně používám buď vanilkovou nebo mandlovou příchuť.

×

Přidávat recepty
mohou pouze přihlášení uživatelé.

Stačí se přihlásit nebo registrovat

TOPlist