Antónie Mačingová

Další informace
Rodina Svobodný/á

Něco o mě

Mgr. Antónia Mačingová je výživová poradkyně, která svým stravovacím programem reálně mění lidem život. Je to milá, příjemná a šarmantní dáma, a přestože je velmi populární, vůbec nepřipomíná nafoukanou celebritu. Se skromným úsměvem říká, že jejím posláním je pomáhat lidem.

 

Antónia Mačingová žije ve slovenských Košicích. Vystudovala UPJŠ (Univerzita Pavla Jozefa Šafárika), obor andragogika a již několik let se zabývá účinkem stravy na lidský organismus, jejím ozdravujícím a očistným efektem. Na toto téma pořádá častá školení a přednášky.

Motivace

Když byla Antónia mladá, velmi se bránila přijmout stravovací návyky ze své rodiny, které nebyly správné. Informovanost byla tehdy špatná, tak si musela najít svojí cestu ke zdravé stravě sama. Pomohla jí v tom paradoxně zdravotní komplikace, při které musela striktně dodržovat nový způsob stravování. Zjistila, že jí pomohlo zbavit se nemoci i pravidelného užívání léků.

Cesta k poradenství

Poté, co se zdravotně i esteticky zotavila, zastavovali ji známí a ptali se, jak to dokázala. Začala tedy postupně sestavovat a upravovat jídelníčky svým přátelům. Od toho byl jen krůček k vytvoření 28denního detoxikačního programu.

Očistný a harmonizující stravovací program

28denní detoxikace tvoří jakýsi most mezi běžným stravováním a individuálním stravováním, které závisí od potřeb našeho těla. Tento program je nejen o změně stravování, ale především o změně přístupu k sobě sama. Lidé se naučí více doplňovat do těla tekutiny, minerály, vlákniny a vitaminy. Zjistí, že jejich tělo nepotřebuje tak velké porce a mnoho nezdravých sladkostí.

Změna, ne dieta

Pokud chce člověk trvale zhubnout, nemá cenu měnit jednu dietu za druhou. Jestliže nezmění svůj postoj k stravování, ničeho nedosáhne. Podstatou očistného a harmonizačního stravovacího programu je konzumovat správné potraviny, mít z jídla radost a nezatěžovat tělo nesprávnými potravinami bez výživové hodnoty.

Publikace

Antónia Mačingová napsala řadu publikací na toto téma, například knihy Zhubněte jednou provždy a Najezte se do štíhlosti. Ve svých knihách se jednoduchou formou snaží přiblížit způsob, který odbourává mýtus o tom, že se lze podkožního tuku zbavit pouze snižováním množství přijaté stravy. Publikovala také v několika časopisech pro ženy, občasnících zdravotních pojišťoven a je častým hostem televizního vysílání na Slovensku.

 

Jejím krédem je: „Kdysi jsem měla ambice změnit svět, nyní vím, že stačí změnit sám sebe. Lidé vycítí, že jste šťastní a budou se chtít také změnit.“ Vše je o přístupu. Když si uvědomíme, že za svoji obezitu a psychický stav jsme odpovědni jen mi sami, víme, že jedině mi to také můžeme změnit. Antónia Mačingová je vdaná, pořádá přednášky, semináře a kurzy vaření.

 

Recepty

Podívejte se na recepty uložené uživatelem

Celkem položek: 0

Fotky

Třídit podle:

Žádné zveřejněné fotografie

Kuchařky

Kuchařka - Mačingová dieta

Hodnocení: Přidal:Antónie Mačingová

Dieta Antonie Mačingové trvá 28 dní, během kterých je nutné přesně dodržovat předepsaná jídla, která nabízí i tato naše speciální kuchařka. Mačingová dieta detoxikuje organismus, dodává mu energii a zároveň pomáhá při hubnutí. Tato dieta je značně oblíbená, výsledky jsou při jejím dodržování…

Kuchařka obsahuje 38 receptů

 
×

Přidávat recepty
mohou pouze přihlášení uživatelé.

Stačí se přihlásit nebo registrovat

TOPlist