KitchenAid – dokonalá kuchyňská klasika

 Chcete mít ve své kuchyni vzhledově výjimečné a přitom funkčně dokonalé elektrospotřebiče? Pořiďte si KitchenAid!

Když inženýr Herbert Johnson v roce 1908 vyrobil v Americe první kuchyňský robot, určitě netušil, že společnost KitchenAid bude jedním z nejvíce uznávaných světových výrobců kuchyňských spotřebičů a vybavení. Kvalitní materiály a technologie, dokonalé zpracování do posledního detailu a nadčasový design jsou základní znaky všech produktů KitchenAid.

Vše začalo, když pan Johnson sledoval pekaře, jak pracně ručně hněte těsto a napadlo ho, že přece musí existovat způsob, jak takovou práci ulehčit. Pak chvíli přemýšlel a vymyslel první jednoduchý kuchyňský robot, který ale samozřejmě postupně stále zdokonaloval. Vzhled robotů společnosti KitchenAid, který bez významných změn vydržel až do dnešní doby, navrhl v předvečer druhé světové války uznávaný designér Agent Arens. Od roku 1994 design těchto spotřebičů ještě svým způsobem podtrhují různé barvy, z kterých ale nejoblíbenější je červená. Všechny výrobky drží podobné nadčasové linie a tak se dokonale hodí do všech stylů interiérů kuchyní i jídelen.  

Roboty, stolní i tyčové mixéry, mlýnky na kávu, rychlovarné konvice, toustovače, topinkovače, grily a další spotřebiče ale mají nejen svůj originální vzhled. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, velká pozornost je věnována dokonalému zpracování do skutečně posledního detailu, používají se nejmodernější technologie.

ObrázekSvětoznámé roboty prošly velkou inovací a v současnosti díky velkému množství příslušenství mají v kuchyni universální použití. Jejich velkou předností jsou motory, kovové převody a další technické vychytávky, díky kterým pracují téměř nehlučně, ale hlavně spolehlivě. Velké množství různého příslušenství umoňuje hnětání, míchání a šlehání, ale i krájení, strouhání, krouhání, lisování mletí… Jednoduché výměny různého příslušenství a snadná manipulace s celým přístrojem vychází z dlouholetých zkušeností.

ObrázekNejen vzhledově, ale i z hlediska používání jsou zajímavé třeba rychlovarné konvice, u kterých je možné nastavit teplotu vody. V podstatě u každého spotřebiče KitchenAid najdeme něco, čím je výjimečný a originální, a to samé je možné konstatovat i u nádobí a ostatního kuchyňského vybavení, které společnost vyrábí. Vše, co pochází od KitchenAid je kvalitní, nenáročné na obsluhu, údržbu i skladovací prostory - kdo by vlastně takové krásné spotřebiče ukládal někam do skříně… Výrobky KitchenAid jsou nejlepší volba pro toho, kdo chce víc než jen kvalitu za přijatelnou cenu.

 

Různé produkty KitchenAid tedy celkem logicky nemohou chybět ani v e-shopu www.vsenavareni.cz. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči o jejich jedinečnosti, můžete přijít do prodejny, která je nedaleko metra palmovka hned proti divadlu v Praze Libni.

 

Cukrářská škola

V kapitolách a lekcích najdete vše, co potřebujete znát a vědět o kuchyni, surovinách i samotném vaření.
Zbožíznalství
Hledejte v našem obsáhlém slovníku

Kuchařův rádce

Rady, tipy, triky... Pokud se vám v kuchyni něco nepovedlo, nebo chcete jen poradit, rádce je tu pro vás.