Máme pro vás 20% SLEVU na váš nákup. Akce s Chvilkou pro Tebe

  Léto je tu a máme pro vás malé letní překvapení. Eshop s kuchyňskými potřebami Vsenavareni.cz a časopis Chvilka pro Tebe připravily společnou SPECIÁLNÍ SLEVOVOU AKCI.

Ve středu 17. června vychází nové číslo Chvilky pro Tebe, na stránce s recepty najdete slevový kupónna 20% slevu na nákup kuchyňských potřeb dle vlastního výběru z eshopu vsenavareni.cz

Je jen na vás, zda si vyberete formu na skvělý třešňový koláč, třešňové lívance, novou designovou konvičku na kávu, nebo džbán na osvěžující domácí limonádu. Nebo cokoliv jiného dle vaší nálady i přání.Obrázek

A jak uplatnit tuto slevu?
Je to opravdu jednoduché. Stačí si vybrat jakýkoliv produkt z eshopu vsenavareni.cz, před ukončením nákupu zadat slevový kód z kuponu, který najdete v časopise Chvilka pro Tebe na stránce o vaření, a následně vám bude odečtena 20% sleva z vašeho nákupu.

Důležité.
Pozor! Tato akce je časově omezena. Tento slevový kupon můžete uplatnit pouze do 30. června. Slevový kupón bude pouze v aktuálním čísle časopisu, tato akce je zcela výjimečná a nebude se opakovat.

Naše inspirace přímo pro vás:
Je tu sezona jahod i třešní. Udělejte si letní pohodu, u které nesmí chybět skvělý letní koláč s jahodami i třešněmi, k tomu krásně vonící čerstvá káva v designové smaltové konvičce na kávu, odpočinek v lehátku na zahradě a k tomu i nějaký časopis pro letní relax. Léto by mohlo být stále? Nemyslíte? Nechejte se od nás inspirovat a rozmazlujte se.

Jako tip jsme pro Vás vybrali:

 

Nebo si vyberte podle svého na vsenavareni.cz

 

Obrázek

Cukrářská škola

V kapitolách a lekcích najdete vše, co potřebujete znát a vědět o kuchyni, surovinách i samotném vaření.
Zbožíznalství
Hledejte v našem obsáhlém slovníku

Kuchařův rádce

Rady, tipy, triky... Pokud se vám v kuchyni něco nepovedlo, nebo chcete jen poradit, rádce je tu pro vás.