Alergie


Trápí vás alergie? Musíte správně vařit i jíst!

 

Různé alergie znepříjemňují život mnoha lidem, velmi často se jim musí přizpůsobovat i složení stravy. To v praxi znamená určitá omezení a také přemýšlení o tom, co uvařit, aby jídlo alergii odpovídalo. S www.milujivareni.cz už tento problém mít nebudete!

Alergie na různé potraviny trápí mnoho lidí, ale i tak by strava měla být pestrá, zdravá a kaloricky vyvážená. Problém, jak si takovou stravu připravit, na milujivareni vyřešíte velmi  snadno. 

 

Kuchařek a receptů na vaření je na internetu hodně, ale jen několik se jich zabývá i alergiemi nebo dietami. Většina elektronických kuchařek je sbírkou receptů na určitou surovinu nebo některý typ jídla. To v žádném případě neplatí u www.milujivareni.cz. I zde jsou recepty samozřejmě základem, ale zároveň  „jen“ jednou z mnoha částí webu. Najdete zde totiž také rozsáhlou kuchařskou a cukrářskou školu, zbožíznalství, rozsáhlý gastroslovník, užitečného kuchařského rádce, různé zajímavé články a užitečné informace, nechybí fotografie nebo videa.

 

Recepty i pro různé alergie a diety!

Obrázek  

 

Receptů jsou na www.milujivareni.cz tisíce. Přehledně jsme je seřadili do základních tematických kategorií, ale může se využít i jednoduché a intuitivní filtrování, které uživatelům umožní najít recept během krátké chvíle.

 Každý, kdo trpí nějakou alergií a zároveň chce zdravě jíst, určitě využije možnost výběru receptů jen pro určité typy alergií – například alergie na ořechy, lepek, laktózu, vejce a mnohé další. Nechybí ani recepty pro různé diety.

 

Pro ještě větší zjednodušení výběru receptů pro různé alergie a diety jsou zde také odborníky na výživu sestavené speciální kuchařky a jídelníčky

Při bezplatné registraci si uživatel může vyplnit originální trvalý filtr pro alergie i nevhodné suroviny a potraviny - tyto údaje už později nikdy zadávat nemusí. Díky propojení s www.kaloricke-tabulky.cz se navíc nejen u surovin a potravin, ale i u všech receptů objevují kompletní kalorické hodnoty.  

 

Obrázek  


Aplikace do mobilního telefonu ušetří váš čas i peníze!

Desítky tisíc receptů z www.milujivareni.cz – tedy i těch pro alergie a diety - včetně jejich kalorických hodnot můžete mít přehledně i v mobilním telefonu. Stačí se jen bezplatně zaregistrovat a stáhnout si aplikaci. S milujivareni v mobilním telefonu dokonce ušetříte čas i peníze, protože ji můžete perfektně využít třeba při nakupování. Už se vám totiž nikdy nestane, že koupíte něco, co nebudete potřebovat. 

Mobilní alergická kuchařka je zdarma ke stažení na https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.eltoro.milujivareni.app

Využijte tuto jedinečnou možnost, jak si maximálně zpříjemnit a zjednodušit vaření!


S www.milujivareni.cz vás to opravdu začne bavit i v kuchyni…