O webu


S námi vás to bude bavit i v kuchyni!


Vítáme vás na www.milujivareni.cz - internetových stránkách, kde najdete mnohem víc, než jen recepty. Vaření se samozřejmě věnujeme, ale přidali jsme i vše ostatní, co s ním nějak souvisí. 


Přidejte se k nám! Získejte neomezený přístup k tisícům receptů a množství zajímavých informací. Zaregistrujte se a využívejte všechny možnosti a výhody, které vám nabízíme. Na registraci, která je zdarma, dokonce i vyděláte!

Obrázek


Na www.milujivareni.cz vám servírujeme

Nejlepší recepty


Recepty v počtu několik desítek tisíc jsou přehledně zařazené podle základních kategorií. Jedinečný super filtr vám pomůže velmi jednoduše najít polévky, omáčky, předkrmy, hlavní jídla, dezerty a další…Můžete ale hledat i podle surovin, které chcete použít, případně podle náročnosti přípravy, příležitosti a mnoha dalších kategorií. Vyhledávání je velmi snadné, jednoduché, rychlé a uživatelsky maximálně příjemné. Jednou z mnoha funkcí, které vám přípravu, vaření i pečení usnadní, je přepočítávání množství surovin podle počtu porcí, nechybí ani kalorické hodnoty a recepty pro zdravou výživu. Pokud máte alergii na některé potraviny nebo musíte dodržovat nějakou dietu, můžete si hned při registraci označit vybrané potraviny, suroviny a další kritéria, které se vám pak už nikdy nebudou nabízet. To je další jedinečná možnost, která vám velmi usnadní život a vaření. U mnoha receptů jsou fotografie a videa, vybrané recepty je samozřejmě možné vytisknout.

 

Kuchařky, meníčka a jídelníčky


Kuchařky, meníčka a jídelníčky vás určitě také zaujmou. Byly sestaveny odborníky, vaření vám velmi zjednoduší a také s nimi ušetříte mnoho času, který byste věnovali výběru receptů. 

Kuchařky na polévky, jídla s masem i bez masa, českých regionálních i zahraničních kuchyní, pro děti, diety, alergie a další jsou sestaveny z vybraných receptů a ušetříte tak mnoho času, spojeného s jejich vyhledáváním.

Meníčka využijete při plánování občerstvení a jídel pro oslavy narozenin, Vánoce, Silvestra, Velikonoce a jiné příležitosti.   

Jídelníčky jsou určené pro různé diety i hubnutí, najdete zde speciální jídelníčky pro děti a mnoho dalších.

Registrovaní uživatelé si zde kuchařky, meníčka i jídelníčky mohou sami sestavit a ostatní z nich čerpat inspiraci i nápady.   

 

Gastrorádce pro všechny


Gastrorádce je originální část webu, kterou ocení amatérský kuchař i profesionál. Shromáždili jsme zde maximum informací, které se týkají vaření i pečení, cukrářství, převážné většiny potravin a surovin, vybavení kuchyní a vlastně všeho, co s gastronomií nějak souvisí.

Kuchařská škola vás v přehledně sestavených kapitolách a lekcích provede kuchyní, vařením a pečením od začátku až do konce. Jednoduše a srozumitelně se dozvíte, co vše by mělo být ve vaší kuchyni, jak nakupovat a uskladňovat různé potraviny a suroviny, i jak je připravit pro kuchyňskou úpravu. Jsou zde základní i pokročilé kuchařské techniky, postupy a receptury, a také rady a tipy, které vám vaření a pečení usnadní. Vše je samozřejmě doplněno fotografiemi, určitě vás zaujmou i videolekce. Podle této kuchařské školy se můžete učit vařit, ale také se ve svém kuchařském umění ještě zdokonalovat.

Cukrářská škola  vás naučí rychle a jednoduše připravovat nejen báječné a chutné dorty, ale také různé zákusky, polevy apod. Základem úspěchu jsou kvalitní suroviny,ale jejich přesné množství i důkladné zpracování, a samozřejmě také dodržení doporučené teploty a doby pečení. Důležité jsou i kvalitní cukrářské potřeby. Pokud se budete vyhýbat různým experimentům, pak máte úspěch zaručený. Svoji pekařskou fantazii zapojte až ve chvíli, kdy máte dostatek zkušeností, využít ji můžete i při případném zdobení.

Zbožíznalství nabízí informace o většině potravin a surovin. Různé druhy ovoce, masa, zeleniny, ryb, těstovin, luštěnin a téměř všechny další potraviny a suroviny můžete jednoduše vyhledávat například podle abecedy.

Kuchařův rádce vám vaření maximálně usnadní. Je v něm velké množství nejrůznějších rad, tipů a triků od předních profesionálních kuchařů i od laiků. Všechny byly vyzkoušeny v praxi a opravdu fungují! Vaření i pečení je s nimi jednodušší a rychlejší. Ušetříte si námahu, ale i čas a v mnoha případech dokonce i finance. Kuchařův rádce vám opravdu pomůže v každé situaci, do které se v kuchyni dostanete.

Gastroslovník obsahuje vysvětlení různých kuchařských výrazů nebo gastronomických názvů postupů, ale i základní informace o mnoha potravinách a surovinách. V tomto rozsáhlém gastronomickém slovníku najdete požadované informace pomocí fulltextového vyhledávání


Komunita uživatelů


Na milujivareni.cz najdete mimo receptů, gastrorádce, kuchařek, meníček a jídelníčků také zajímavé články s mnoha různými tématy. Přinášíme například poslední novinky ze světa vaření, nejnovější informace například o účinku potravin na zdraví, zajímavosti ze zahraničních kuchyní, krajových specialitách, různých gastronomických akcích a mnohé další.

Komunita je část webu, určená především pro komunikaci registrovaných uživatelů. Je zde diskuzní fórum, kde si v různých rubrikách sdělují svoje zkušenosti, upozorňují se na zajímavé potraviny a jejich využití, diskutují, radí si…

Soutěže, které pro uživatele připravujeme, umožní vyhrát zajímavé ceny, zajímavé kvízy otestovat kuchařské znalosti.

Obrázek
  

E-shopy kuchyňského a cukrářského vybavení a potřeb


E-shop vsenavareni.cz  je plný nejrůznějšího kuchyňského vybavení, potřeb a nádobí do vaší kuchyně i jídelny. V nabídce je to nekvalitnější zboží od předních světových výrobců, kteří mají dlouholeté zkušenosti a používají kvalitní materiály i moderní technologie.

E-shop ozdobdort nabízí cukrářské potřeby a tzv. jedlý sortiment, který využijete při pečení a zdobení dortů, rolád, koláčů a všech dalších moučníků.

Díky příznivým okolnostem se nám podařilo vyjednat takové podmínky, že naše ceny jsou i přes nespornou vysokou kvalitu produktů víc než přijatelné.

 Zaregistrujte se a využívejte mnoho bezplatných výhod!


Po registraci  a vyplnění několika základních údajů získáte přístup do

 • největší databáze kuchyňských receptů v ČR - najdete ji tam několik desítek tisíc!

 • stránek gastrorádce – kuchařské a cukrářské školy, zbožíznalství, kuchařova rádce a gastroslovníku mnoha radami a tipy nejen na vaření

 • e-shopu vsenavareni s velmi rozsáhlou nabídkou nejrůznějšího kvalitního kuchyňského vybavení od předních výrobců

 • e-shopu ozdobdort s velkým množstvím cukrářských potřeb cukrářských potřeb

 • www.kaloricke-tabulky.cz, které vám svým zcela ojedinělým obsahem budou velmi užitečné

Budete mít možnost

 • vkládat své vlastní recepty v psané, fotografické a video podobě

 • vytvářet svoje originální kuchařky, meníčka a jídelníčky

 • diskutovat s ostatními uživateli, radit se atd.

Registrace je samozřejmě bezplatná! Vkládáním receptů navíc můžete získat tzv. "zlaťáky", za které můžete v našem e-shopu  zakoupit mnoho různých výrobků. 

 

Chybí vám nějaké informace? Máte pro nás nějakou radu nebo tip? Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás!. Samozřejmě uvítáme i vaše případné připomínky.

 

Odměňujeme za vložení originálního obsahu!


Vkládejte recepty, fotografie a videa. Sbírejte "zlaťáky" a proměňte je na www.vsenavareni.cz za slevu ve výši až 100% z hodnoty objednávky!

Pokud se se stanete aktivními návštěvníky a přispěvovateli online portálu milujivareni.cz, bohatě vás odměníme. Za psaní a vložení originálních, nových a zajímavých receptů dostanete množství zlaťáků, za něž získáte libovolné zboží. Zlaťáky obdržíte i za to, že své recepty budete fotit.

Aktivita každého nadšeného kuchaře tak bude náležitým způsobem odměněna.

 • 1 zlaťák = 1Kč!

 • Napsaný a schválený recept - 10 zlaťáků

 • Vložení fotografie - 5 zlaťáků

 • Vložení vlastního videa - 10 zlaťáků

Za zlaťáky si pak můžete vybrat kvalitní kuchyňské vybavení v eshopu www.VseNaVareni.cz

 

.