Oblíbené zvíře

×

Přidávat příspěvky

mohou pouze přihlášení uživatelé.

Stačí se přihlásit nebo registrovat

Oblíbené zvíře

Lucie Klouparová

Jaké je vaše nejoblíbenější zvíře? Může to být i takové, jaké doma mít nemůžete, ale přesto ho máte moc rádi. Protože si kvůli našemu školství musím dodělávat další vzdělání, abych mohla dál učit - jsem teď za školačku s testy, učením a také domácími úkoly grin. A jeden z nich byl napsat seminární práci o živočiších. Mohli jsme si vybrat cokoli, takže to pro mě byla jasná volba. Již od dětství mám moc ráda labutě. Jsou to taková elegantní stvoření a díky tomuto úkolu se mi otevřely i obzory kolik druhů labutí na světě vůbec žije a kolik se vyskytuje v naší republice. Jestliže máte nějaké oblíbené zvíře, doporučuji si o něm i něco přečíst a ne ho jen chodit pozorovat.

RE: Oblíbené zvíře

kvetush

Tak to moje oblíbené zvířátko jsou koníci. Jezdím na nich přes 20let, vpodstatě od dětství a přečteného mám o nich mraky. Mám koníky přímo v naší obci, takže jsem moc ráda, že za nimi nemusím nikam dojíždět. Chodím za nimi každý den. Pauzu jsem měla pouze během dvou těhotenství a po dobu než děti trochu povyrostly? A ráda jsem se ke koním zas vrátila.

RE: Oblíbené zvíře

Arya Stark

U nás jednoznačně vedou psi. Máme jorkšíra a je to takové naše miminko! Od té doby, co jsme objevili stránky s luxusními doplňky pro psy www.petamur.cz, jsme doslova závisláci na nakupování oblečků a doplňků, doporučuju:)

×

Přidávat recepty
mohou pouze přihlášení uživatelé.

Stačí se přihlásit nebo registrovat

TOPlist